![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Το EPOFLOOR TOPCOAT SF είναι ένα εποξειδικό σύστημα 2 συστατικών χωρίς διαλύτες, ιδανικό για βαφή και προστασία βιομηχανικών δαπέδων. Είναι κατάλληλο για κάθε εργοστασιακό και αποθηκευτικό χώρο, γκαράζ, διαδρόμους, υπόγεια, εργαστήρια, κτλ. Η ειδική, χωρίς διαλύτες σύνθεση του EPOFLOOR TOPCOAT SF επιτρέπει την χρήση του πάνω σε ήδη υπάρχουσες βαφές με ισχυρή πρόσφυση. Τα σημαντικότερα πλεονεκτήματα του προιόντος είναι:
- Εύκολο στην ανάμειξη και την εφαρμογή
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Φόρμα Ενδιαφέροντος
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)