![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Πολυουρεθανικό βερνίκι εμποτισμού βάσεως νερού για την προστασία απορροφητικών επιφανειών ελαφριάς κυκλοφορίας όπως μαρμάρινους τοίχους ή δάπεδα, φυσικό γρανίτη, πέτρα Καρύστου που ταυτόχρονα παρέχει και ‘"σατινέ" φινίρισμα στην επιφάνεια’. Εφαρμόζεται σε δύο χέρια (το πρώτο πάντα διαλυμένο 1/1 σε νερό) και η εφαρμογή πρέπει να γίνεται χωρίς να μένει περίσσια του προϊόντος στην επιφάνεια. Κατανάλωση: 100 - 300gr/m².
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Φόρμα Ενδιαφέροντος
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)